Obchody Międzynarodowego Dnia Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca w Żywcu.
W dniu 7 maja członkowie Szkolnego Koła PCK uczestniczyli w obchodach Międzynarodowego Dnia Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca w Żywcu. To wyjątkowe święto przypomina nam o wartości bezinteresownej empatii oraz szacunku dla każdego człowieka. Gratulujemy oddziałowi PCK Żywiec. Od 7 maja oficjalnie odział w Żywcu jest Delegaturą Śląskiego Odziału Okręgowego PCK w Katowicach. Klasa ósma w ramach Szkolnego Koła PCK oraz Szkolnego Koła Wolontariatu pełniła rolę wolontariuszy podczas obchodów.


















