Styczeń w drugiej klasie upłynął pod znakiem lektur oraz pracy w grupach.
Uczniowie bawili się w detektywów oraz pracowników stacji polarnej, rozwiązując zagadki i wykonując różnorodne zadania zespołowe. W ramach zajęć plastycznych wykonaliśmy nasze pingwinki Adeli. Przypomnieliśmy sobie także znaki rzymskie oraz dowiedzieliśmy się, do czego są one wykorzystywane.