Kl. 1
W styczniu w klasie pierwszej odbywało się wiele ciekawych i angażujących zajęć. Uczniowie chętnie korzystali z zimowej aury – bawili się na śniegu. W ramach przygotowań do Dnia Babci i Dziadka dzieci wykonały piękne gipsowe podarunki, wkładając w nie dużo serca i zaangażowania. Podczas zajęć przyrodniczych uczniowie poznawali ptaki zimujące w Polsce. Dowiedzieli się, jak można im pomagać zimą, a następnie wspólnie złożyli karmnik i pomalowali go według własnych pomysłów. Uczniowie poznały nową technikę – string-art – i wykonały nią kolorowe diamenciki, rozwijając swoją cierpliwość i sprawność manualną. W ramach profilaktyki zdrowotnej uczniowie samodzielnie przygotowali zdrowe śniadanie, ucząc się zasad prawidłowego odżywiania. Nie zabrakło również zajęć rozwijających wyobraźnię – podczas lekcji o kosmosie dzieci wykonały „galaktykę w słoiku”, poznając w ciekawy sposób tajemnice Wszechświata. Styczeń był miesiącem pełnym nauki, zabawy i twórczych działań.



















