Ogólnopolski Test Umiejętności Trzecioklasisty
W dniach 6–7 maja uczniowie klas trzecich przystąpili do Ogólnopolskiego Testu Umiejętności Trzecioklasisty. Pierwszego dnia sprawdzali swoje umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej, a drugiego – matematycznej. Test był okazją do podsumowania wiedzy i umiejętności zdobytych podczas pierwszego etapu edukacji. Trzecioklasiści z dużym zaangażowaniem i skupieniem wykonywali wszystkie zadania.
