Pracowici drugoklasiści
Uczniowie klasy drugiej w ostatnim czasie zdecydowanie nie odpoczywali. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa, rozmawialiśmy o zdrowiu oraz wykonaliśmy odblaskowe bransoletki i wiele innych ciekawych prac.
Omówiliśmy także lekturę „Czarna owieczka”, dzięki której poznaliśmy życie na wsi. Książka stała się również okazją do rozmów o przyjaźni, akceptacji i empatii. Nie zabrakło także odrobiny fantazji i twórczych pomysłów.
Był to bardzo pracowity, ciekawy i pełen wrażeń czas!















































